Marzenie o nowym domu było już na wyciągnięcie ręki, ale oddalił je nieoczekiwany kryzys? Nie rezygnuj ze swoich planów! Pamiętaj, że inwestycja w nieruchomości to jedna z najbezpieczniejszych form ulokowania kapitału. Masz tego świadomość, ale borykasz się z utrudnieniami w otrzymaniu kredytu? W iPrime Development nie tylko budujemy, ale również pomagamy w zdobyciu finansowania na zakup wymarzonej nieruchomości!

Nowa współpraca partnerska

Wraz z rozpoczęciem współpracy partnerskiej, z jednym z największych, działających na polskim rynku pośredników finansowych naszym klientom oferujemy wsparcie w uzyskaniu najkorzystniejszych warunków współpracy z bankami kredytującymi zakup nowej nieruchomości.

Ułatwienia dla klientów iPrime Development

Uzyskanie kredytu stanowi sporą barierę dla rosnącej liczby osób, którzy jeszcze kilka miesięcy wcześniej nie musieli obawiać się o swoją zdolność kredytową. Obecnie konsumenci starający się o kredyt borykają się z koniecznością czasochłonnych spotkań z przedstawicielami licznych banków. Problemy te nie będą dotyczyć klientów iPrime Development, którzy uzyskanie kredytu zostawiają nam!

Zdecydowani na zakup inwestycji z naszej oferty otrzymują gwarantowane wsparcie zespołu ekspertów finansowych, dzięki którym w sprawny sposób uzyskują atrakcyjną możliwość współpracy z bankiem kredytujących nową inwestycję.

Realizuj marzenia sprzed kryzysu, bez obawy o wydłużający się czas oczekiwania na pozytywną decyzję kredytową.

Zapraszamy do kontaktu!

Zainteresowany?

Odkryj nasze nieruchomości

Dzięki motywacji zajdziesz daleko.
By dotrzeć jeszcze dalej, poznaj swoje marzenia, to one zaprowadzą Cię na szczyt! iPrime Development- pomożemy Ci zrealizować marzenia iPrime Development- pomocni w realizacji marzeń

ADRES:

iPrime Development sp. z o. o.
s.k.
Budynek TETRIS, wejście 2 i 3
Al. Roździeńskiego 188C
40-203 Katowice
NIP: 
521-37-94-363

Dane kontaktowe

  • +48 508 464 940
  • office@iprimedevelopment.com

Wiadomość

Rozwiń - Administratorem danych osobowych przekazanych za pośrednictwem formularza jest iPrime Development Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Ceglanej 4. Można się z nami skontaktować pod adresem email office@iprimedevelopment.com

Posługujemy się danymi na podstawie naszego uzasadnionego interesu prawnego (art. 6 ust. 1 f) RODO) czyli w celach związanych z udzieleniem Państwu odpowiedzi na zadane nam pytanie. Dane przechowujemy przez okres związany z prowadzeniem ww. komunikacji lub wyczerpaniem jej celów. Odbiorcami danych są firmy obsługujące nas w ramach usług teleinformatycznych i serwisowych itp. W razie takiej konieczności dane mogą być przekazane uprawnionym organom państwowym. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu. W celu skorzystania z tych praw, prosimy o kontakt z nami. Ponadto przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2.

Podanie danych jest dobrowolne, niemniej bez ich podania niemożliwe będzie udzielenie Państwu odpowiedzi na zadane pytanie.© iPrime Development. Wszelkie prawa zastrzeżone​. Polityka Prywatności