W związku z panującym stanem epidemii COVID- 19 jako odpowiedzialna firma wyjątkową wagę przywiązujemy do troski zarówno o zdrowie klientów, jak i pracowników. Jednocześnie w tym trudnym czasie pragniemy pozostawać do Państwa dyspozycji i nie rezygnować z możliwości prezentacji realnej ofertą naszych nieruchomości. Pamiętajmy, iż własny dom to nie tylko wymarzone miejsce do życia, ale również inwestycja i stabilne zabezpieczenie na przyszłość. 

By sprostać aktualnemu wyzwaniu pragniemy zaproponować Państwu innowacyjne rozwiązanie jakim jest zwiedzanie nieruchomości online. W ten bezpieczny sposób, całą rodziną zyskają Państwo możliwość wizyty w interesującej nieruchomości w czasie rzeczywistym bez wychodzenia z domu!

Umówienie zwiedzanie – pierwsza weryfikacja

Pierwszym krokiem jest kontakt z naszym działem sprzedaży, dostępnym pod numerem telefonu: +48 501 170 455 lub adresem mailowym: k.mateja@iprimedevelopment.com  Już na tym etapie postaramy się dostarczyć Państwu niezbędnych informacji, aby móc zdecydować czy inwestycja jaką są Państwo wstępnie zainteresowani naprawdę spełnia Wasze oczekiwani. W trakcie pierwszego kontaktu otrzymują Państwo także ofertę handlową wraz z cennikiem.

Przebieg zwiedzania online

W kolejnym kroku zarówno Państwo, jak i my zyskujemy świadomość że dana inwestycja może stać się Państwa nowym domem przynoszącym stabilizację i bezpieczeństwo. W związku z czym muszą go Państwo zobaczyć! W tym celu wspólnie umawiamy się na dogodny termin. W dniu spotkania o umówionej godzinie pracownik pojawia się z kamera na budowie łącząc się z Państwem online w czasie rzeczywistym. W trakcie transmisji bezpiecznie oglądają Państwo całą nieruchomość, jednocześnie na bieżąco odpowiadamy na wszelkie nurtujące pytania.

Po zakończeniu zwiedzania film z transmisji zostaje zapisany i przesłany do Państwa wyłącznej dyspozycji. W ten sposób w dowolnym momencie można wirtualnie powrócić do nieruchomości przed podjęciem kolejnego kroku.

Jak wiemy nieruchomość to inwestycja w przyszłość, stanowiąca synonim stabilności i bezpieczeństwa. W trudnym czasie epidemii, zwiedzanie online stanowi jedyną w 100% bezpieczną formę pierwszego zapoznania się z budynkiem / mieszkaniem. Co więcej wspólna transmisja jednoczy wszystkich domowników, zachęcając do rozważania rodzinnej decyzji: Czy właśnie wirtualnie zwiedzamy nasz nowy dom?

Jednakże zdajemy sobie sprawę, iż zakup inwestycji powinien zostać poprzedzony realną wizytą na miejscu budowy. Obecnie proponujemy ją w kolejnym kroku, następującym po zwiedzaniu online. Wierzymy, że w momencie podjęcia decyzji o realnej wizycie na budowie wszystkie początkowe wątpliwości zostały już rozwiane. Wierzymy również, że czas epidemii wkrótce dobiegnie końca a wprowadzanie etapu wirtualnego zwiedzania w naturalny sposób odłoży termin realnego spotkania na możliwie najbezpieczniejszą chwilę. Etap spotkania na budowie w czasie kryzysu jest realizowany z zachowaniem, nowych zasad bezpieczeństwa.

Zwiedzanie na żywo – zasady bezpieczeństwa w czasie epidemii

Zasada 1. 
Cenimy i szanujemy naszych klientów, lecz w czasie epidemii nie podajemy sobie rąk na przywitania.

Zasada 2. 
Zwiedzanie domu przebiega bez dotykania bram, drzwi, okien, wszelkich klamek czy uchwytów.

Zasada 3. 
Na przestrzeni 24 godzin w każdej z nieruchomości możliwa jest tylko 1 wizyta.

Zasada 4.
W takcie spotkania zachowujemy od siebie bezpieczny dystans 1,5 m.

Bezpieczny zakup inwestycji

Podejmując decyzję o zakupie nieruchomości w okresie kryzysu stawiamy na stabilne i bezpieczne ulokowanie pieniędzy. Również w finalnej fazie nie możemy zapomnieć o kluczowej ostrożności, dlatego wszelkie formalności realizujemy ograniczając do niezbędnego minimum kontakt bezpośredni. Szczegóły będziemy ustalać indywidualnie. Serdecznie zapraszamy do bezpiecznej współpracy!

Zainteresowany?

Odkryj nasze nieruchomości

Dzięki motywacji zajdziesz daleko.
By dotrzeć jeszcze dalej, poznaj swoje marzenia, to one zaprowadzą Cię na szczyt! iPrime Development- pomożemy Ci zrealizować marzenia iPrime Development- pomocni w realizacji marzeń

ADRES:

iPrime Development sp. z o. o.
s.k.
Budynek TETRIS, wejście 2 i 3
Al. Roździeńskiego 188C
40-203 Katowice
NIP: 
521-37-94-363

Dane kontaktowe

  • +48 508 464 940
  • office@iprimedevelopment.com

Wiadomość

Rozwiń - Administratorem danych osobowych przekazanych za pośrednictwem formularza jest iPrime Development Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Ceglanej 4. Można się z nami skontaktować pod adresem email office@iprimedevelopment.com

Posługujemy się danymi na podstawie naszego uzasadnionego interesu prawnego (art. 6 ust. 1 f) RODO) czyli w celach związanych z udzieleniem Państwu odpowiedzi na zadane nam pytanie. Dane przechowujemy przez okres związany z prowadzeniem ww. komunikacji lub wyczerpaniem jej celów. Odbiorcami danych są firmy obsługujące nas w ramach usług teleinformatycznych i serwisowych itp. W razie takiej konieczności dane mogą być przekazane uprawnionym organom państwowym. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu. W celu skorzystania z tych praw, prosimy o kontakt z nami. Ponadto przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2.

Podanie danych jest dobrowolne, niemniej bez ich podania niemożliwe będzie udzielenie Państwu odpowiedzi na zadane pytanie.© iPrime Development. Wszelkie prawa zastrzeżone​. Polityka Prywatności