Lokalizacja

Bezpieczne i stylowe, nowoczesne i komfortowe – to synonimy prezentowanego Osiedla Królewskiego. Zlokalizowane w otoczeniu parków i zieleni a jednocześnie idealnie skomunikowane z centrum miasta osiedle Królewskie wyróżnia się na mapie inwestycji miasta Chorzowa.

Lokalizacja osiedla niemalże w sercu miasta sprawia, że wszędzie jest blisko. W niewielkiej odległośći znajdują się liczne sklepy, centrum handlowe, rynek, siłownia a także parki, ścieżki rowerowe i place zabaw. Uroki miasta połączone z zielenią i spokojem wioski – wszystko dostępne na wyciągniecie ręki!

Osiedle Królewskie To Wymarzone Miejsce

Otoczenie zieleni Parku Redena, Parku Róż oraz jednego z największych parków na terenie całej Aglomeracji Śląskiej – Parku Śląskiego, pozytywnie wpływana na samopoczucie każdego mieszkańca, zachęcając do uprawiania sportu, aktywnosci na swierzym powietrzu.

W I części osiedla zlokalizowanych jest 8 domków o numerach b13 do b 20 w II części prezentuje się zespół kolejnych 12 domków o numerach b1 do b12.

Osiedle Królewskie To Wymarzone Miejsce

Otoczenie zieleni Parku Redena, Parku Róż oraz jednego z największych parków na terenie całej Aglomeracji Śląskiej – Parku Śląskiego, pozytywnie wpływana na samopoczucie każdego mieszkańca, zachęcając do uprawiania sportu, aktywnosci na swierzym powietrzu.

W I części osiedla zlokalizowanych jest 8 domków o numerach b13 do b 20 w II części prezentuje się zespół kolejnych 12 domków o numerach b1 do b12.

Wartości

Prestiżowe, kameralne i nowoczesne domki o podwyższonym standardzie umieszczone na działkach 190 – 300 m2. Nowoczesna architektura oraz wysoka jakość materiałów wykorzystana do budowy, w połączeniu z możliwością niepowtarzalnej aranżacji wnętrz tworzą unikatową propozycję na lokalnym rynku nieruchomości.

W sprzedaży oferujemy domy o powierzchni ok 200m2 w skład których wchodzą pokoje na parterze i pierwszym piętrze oraz poddasze do indywidualnej aranżacji. Każdy nasz dom posiada przestronny ogród, garaż i komfortowy podjazd.

Technologie

Zastosowano fundamenty w postaci płyt żelbetowych o grubości 25 cm. Płyty posadowione na głębokości -1,1 m i dodatkowo zabezpieczone przeciw wilgotnościowo z wykorzystaniem preparatu Dysperbit- o doskonałych właściwościach izolacyjnych.

Ściany fundamentowe zaprojektowano i wykonano jako monolityczne żelbetowe o grubości 25cm. W celu izolacji przeciwwilgociowej zastosowano specjalistyczne środki o wysokim współczynniku izolacji przeciw wilgociowej. Zbrojenie ścian monolitycznych i słupów (rdzeni) przyjęto ze stali RB500W , beton klasy C20/25.

Konstrukcja tradycyjna murowana. Ściany nośne wykonano z bloczków ceramicznych o grubości 25 cm. Dla osiągnięcia wysokiego komfortu termicznego i katartycznego – ściany ocieplone 20cm warstwą styropianu.

Ścianki działowe o grubości 10/12 cm wykonane z bloczków, murowane metodą tradycyjną.

Stropy w technologii TERIVA III gęsto żebrowe o wysokości 34,5cm

W budynkach zaprojektowano dachy dwuspadowe, drewniane w postaci dźwigarów jętkowych opartych na ścianach poprzecznych. Dach pokryto z dachówką ceramiczną Creaton z zastosowaniem folii paroprzepuszczalnej( min 1000g/h). Zastosowano warstwę ocieplenia z wełny mineralnej na całej długości krokwi dachowych.

Schody żelbetowe zabiegowe płytowe o wysokości płyty 14 cm, dla komfortu użytkowania wykonane jako monolityczne .

-energii elektrycznej:
podłączenie energii elektrycznej w oparciu o umowę z lokalnym dostawcą. Złącza kablowe z układami opomiarowania umieszczono w ogrodzeniu przy drodze dojazdowej, ze złącza kablowego poprowadzono w gruncie kabel WLZ zasilający tablicę bezpiecznikową w każdym z domów.
-zaopatrzenia w wodę:
podłączenie wody w oparciu o umowę z lokalnym dostawcą. Zbiorczy wodociąg poprowadzono w drodze dojazdowej ,stanowi on zasilenie indywidualnych przyłączy każdego z domów. Przyłącze wody każdorazowo wyprowadzono do budynku do pomieszczenia garażowego lub kotłowni (w zależności od typu budynku), gdzie zabudowano wodomierz.
- odprowadzenie ścieków:
kanalizacja każdego z domów została zebrana i spęta w całościowy układ a następnie za pośrednictwem rury o średnicy 200 mm, poprowadzonej pod posadzką parteru w obrębie każdego z budynków kanalizacja sanitarna zastała wyprowadzona na zewnątrz i włączona do kanalizacji sanitarnej projektowanej w drodze dojazdowej. Stosowne umowy podpisane z miejskim- Chorzowsko Świętochłowickie MPWiK . 
- odprowadzenie wód opadowych:
wody opadowe zagospodarowano poprzez rozsączenie na terenie biologicznie czynnym działki w ramach dołów chłonnych. Doły chłonne zostały wykonane po obu stronach budynku w bezpośrednim sąsiedztwie rur spustowych. Od strony drogi dojazdowej wody opadowe z podjazdu garażowego i dojścia zostały również wprowadzone do dołu chłonnego.
– ogrzewanie:
zapewniono system ogrzewania zasilanego za pośrednictwem pieca CO, gazowego, zlokalizowanego w pomieszczeniu technicznym wewnątrz domu. Każdy dom posiada przyłącze gazowe w oparciu o przyłącze wykonane na podstawie zatwierdzonego projektu.
Dodatkowo w naszych domach ogrzewanie budynków może odbywać się za pośrednictwem kominka
– ciepła woda użytkowa:
W każdym domu ciepła woda zapewniana jest indywidualnie z wykorzystaniem pieca gazowego CO.
– wentylacja:
Dla komfortu i wygody mieszkańców każdy projektowany dom posiada optymalnie skonfigurowaną wentylację grawitacyjną.
Zapewniono odpowiednią wentylację wszystkich pomieszczeń : łazienek, kuchni, pomieszczenia technicznego i garażu.

Jako profesjonaliści, wiemy jak ważna jest komunikacja ze światem, dlatego każdy z naszych dwudziestu budynków posiada przygotowaną instalację internetową, telefoniczną i telewizyjną firmy Tel-Pol.

Zapraszamy do kontaktu z firmą Tel-Pol 7 dni w tygodniu, w godzinach 7-22 pod numerem telefonu 32 789 60 30, oraz do odwiedzenia strony internetowej www.telpol.net.pl

Oferty Domów

Osiedle Królewskie to idealnie skomponowane 2 zespoły domów w zabudowie szeregowej,
o nowoczesnej i wyróżniającej się architekturze.

Dla zachowania poczucia komfortu i prywatności mieszkańców osiedle zaprojektowano w układzie domków przesuniętych względem siebie. Co drugi dom Osiedla Królewskiego jest cofnięty o odległość 1m względem poprzedniego- takie rozwiązanie zapewnia poczucie prywatności i intymności każdemu z mieszkańców.

Garaż i wybrukowany podjazd zapewniają bezpieczne parkowanie dla 2 samochodów , natomiast zastosowanie wysunięcia garażu do przodu pozwalało na ulokowanie tarasu dla pokoi umieszczonych na wyższej kondygnacji. Dzięki takiemu rozwiązaniu nasze domy posiadają zadaszone tarasy w formie wysuniętego dachu i ścian, co dodatkowo oddziela poszczególne budynki od siebie i zapewnia mieszkańcom prywatność.

Osiedle Królewskie to idealne połączenie strefy mieszkalnej ze strefą relaksu, jaką stanowi przestronny ogród. Od strony zachodniej, dzięki zastosowaniu licznych i dużych okien odnosimy wrażenie że natura wręcz przenika do wnętrza budynku dając niesamowite uczucie odprężenia i spokoju.

Strona wschodnia stanowi strefę wejściową witając swoich mieszkańców porannymi promieniami słońca zaprasza do optymistycznego rozpoczęcia każdego dnia.

Układ funkcjonalny domu składa się z trzech poziomów:

Parter

parteru stanowiący strefę
dzienną i garaż

Piętro

będące strefą nocną
– sypialnianą

Poddasze

nieużytkowe – do indywidualnego zagospodarowania

Strefy dzienne wyposażone są w kuchnie zamknięte lub otwarte o różnej powierzchni, w zależności od wyboru typu domu b1-b12, pokój dzienny z jadalnią, strefy garderoby otwartej w holu lub zamknięte garderoby na odzież wierzchnią, garaż jednostanowiskowy, łazienkę, wiatrołap i taras- to Państwo jako mieszkańcy decydują o konfiguracji i metrażu każdego pomieszczenia.

W innej konfiguracji na parterze budynku b1 i b2 zlokalizowane jest pomieszczenie techniczne na piec co, w budynkach b3-b12 to pomieszczenie usytułowane zostało na poddaszu, co pozwala na oszczędność powierzchni na parterze.

Część prywatna w postaci strefy sypialnianej zlokalizowana została na piętrze i składa się z trzech lub czterech pokoi i łazienki. Przy układzie, gdzie prezentujemy tylko 3 pokoje w największym z nich została wydzielona strefa garderoby z gabinetem. Piętro wyposażone jest od strony wschodniej w szerokie tarasy na szerokości całej elewacji.

Zapoznaj się z naszą ofertą i sprawdź sam rozmieszczenie pomieszczeń w poszczególnych strefach

To tu Twoje marzenia nabierają realnego kształtu

Wybierz dostępność

Dostępność

DOSTĘPNE

ZAREZERWOWANE

SPRZEDANE

Warianty aranżacji

Powierzchnia działki

Łączna powierzchnia domu

Powierzchnia ogrodu

Dostępność

NR. BUDYNKU POWIERZCHNIA DZIAŁKI POWIERZCHNIA DOMU POWIERZCHNIA OGRODU STATUS PDF 3D
PARTER PIĘTRO PODDASZE ŁĄCZNIE
153,50m60m60m60m180m200mPDF3D
253,50m60m60m60m180m200mPDF3D
NR. BUDYNKU POWIERZCHNIA DOMU STATUS
PARTER PIĘTRO PODDASZE ŁĄCZNIE
160m60m60m180m
POWIERZCHNIA DZIAŁKI53,50m
POWIERZCHNIA OGRODU200m
PDFPDF
3D3D
260m60m60m180m
POWIERZCHNIA DZIAŁKI53,50m
POWIERZCHNIA OGRODU200m
PDFPDF
3D3D
NR. BUDYNKU POW. DOMU STATUS
1180m

Zainteresowany?

Odkryj nasze nieruchomości

Dzięki motywacji zajdziesz daleko.
By dotrzeć jeszcze dalej, poznaj swoje marzenia, to one zaprowadzą Cię na szczyt! iPrime Development- pomożemy Ci zrealizować marzenia iPrime Development- pomocni w realizacji marzeń

ADRES:

iPrime Development sp. z o. o.
s.k.
Budynek TETRIS, wejście 2 i 3
Al. Roździeńskiego 188C
40-203 Katowice
NIP: 
521-37-94-363

Dane kontaktowe

  • +48 508 464 940
  • office@iprimedevelopment.com

Wiadomość

Rozwiń - Administratorem danych osobowych przekazanych za pośrednictwem formularza jest iPrime Development Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Ceglanej 4. Można się z nami skontaktować pod adresem email office@iprimedevelopment.com

Posługujemy się danymi na podstawie naszego uzasadnionego interesu prawnego (art. 6 ust. 1 f) RODO) czyli w celach związanych z udzieleniem Państwu odpowiedzi na zadane nam pytanie. Dane przechowujemy przez okres związany z prowadzeniem ww. komunikacji lub wyczerpaniem jej celów. Odbiorcami danych są firmy obsługujące nas w ramach usług teleinformatycznych i serwisowych itp. W razie takiej konieczności dane mogą być przekazane uprawnionym organom państwowym. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu. W celu skorzystania z tych praw, prosimy o kontakt z nami. Ponadto przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2.

Podanie danych jest dobrowolne, niemniej bez ich podania niemożliwe będzie udzielenie Państwu odpowiedzi na zadane pytanie.© iPrime Development. Wszelkie prawa zastrzeżone​. Polityka Prywatności