Lokalizacja

Wyjątkowa lokalizacja to z całą pewnością jeden z największych atutów naszej inwestycji. Katowicka dzielnica Brynów to obszar pełen zieleni, który od zawsze znany był ze swoich walorów i pielęgnowania rodzinnej tradycji.

Zbieg ulic Rolnej i Dzierżonia to miejsce stworzone do zamieszkania, wypoczynku i spędzania wolnego czasu. To lokalizacja pełna tradycji – idealna do życia. Atrakcje dla siebie znajdą tu wszyscy bez względu na wiek, zarówno młodsi, jak i starsi.

Dzierżonia - twój nowy adres w Katowicach​

Ciągły bieg i życie w przyspieszonym tempie- praca- dom, dom- praca, po drodze jeszcze korki i mnóstwo stresu. Znasz to doskonale – prawda?

Szukasz – spokoju, wytchnienia, miejsca gdzie w końcu poczujesz się bezpiecznie i odpoczniesz od zgiełku całego świata, gdzie w zasięgu kilku minutowego spaceru odnajdziesz park, plac zabaw, siłownie, sklepy, szkoły i przedszkola, skąd w kilka minut szybko i bezpiecznie dojedziesz do autostrady , DTŚ-ki.

Apartamentowiec PRIME swoim mieszkańcom zapewnia realizację wszystkich aspektów życia codziennego. Bliskość Parku Kościuszki, Katowickiego Parku Leśnego z licznymi ścieżkami rowerowymi, deptakami stanowi idealną przestrzeń dla wszystkich szukających wytchnienia i odpoczynku od miejskiego szumu i zgiełku.

Dzierżonia - twój nowy adres w Katowicach​

Ciągły bieg i życie w przyspieszonym tempie- praca- dom, dom- praca, po drodze jeszcze korki i mnóstwo stresu. Znasz to doskonale – prawda?

Szukasz – spokoju, wytchnienia, miejsca gdzie w końcu poczujesz się bezpiecznie i odpoczniesz od zgiełku całego świata, gdzie w zasięgu kilku minutowego spaceru odnajdziesz park, plac zabaw, siłownie, sklepy, szkoły i przedszkola, skąd w kilka minut szybko i bezpiecznie dojedziesz do autostrady , DTŚ-ki.

Apartamentowiec PRIME swoim mieszkańcom zapewnia realizację wszystkich aspektów życia codziennego. Bliskość Parku Kościuszki, Katowickiego Parku Leśnego z licznymi ścieżkami rowerowymi, deptakami stanowi idealną przestrzeń dla wszystkich szukających wytchnienia i odpoczynku od miejskiego szumu i zgiełku.

Standard wykończenia

Nowoczesne apartamentowce i mieszkania od iPrime Development to: prestiżowa lokalizacja, ponadczasowa architekturę i wysokiej jakości materiały. Dla Państwa komfortu dołożyliśmy wszelkich starań by nowo zaprojektowane apartamenty każdy mieszkaniec z łatwością mógł zaaranżować w zgodzie z wybranym przez siebie stylem. Nowe apartamenty są niesamowicie przestronne i nasłonecznione, dodatkowo ogródki na parterach i duże balkony na piętrach sprawiają, że otaczająca zieleń staje się częścią codziennego życia. Mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu to perfekcyjne rozwiązanie dla osób ceniących sobie przestrzeń i kontakt z zielenią, ale nie będących zwolennikami posiadania domu. 

Technologie

Budynek czterokondygnacyjny- trzy kondygnacje nadziemne + jedna podziemna w jakiej umiejscowiony został garaż podziemny z komórkami lokatorskimi. Obiekt wykonany w technologii monolitycznego żelbetu (kondygnacje podziemne), technologii żelbetowych słupów monolitycznych wraz z żelbetowymi stropami monolitycznymi oraz murowanymi ścianami ceramicznymi. Grubość ścian nośnych nadziemia- 25 cm , ścian działowych- 12 cm. Dla zapewnienia bardzo dobrego komfortu klimatycznego, w częściach mieszkalnych zastosowano ściany murowe ceramiczne. Dach budynku wykonany jako dach odwrócony żelbetowy, płaski. Ściany zewnętrzne dwuwarstwowe, ocieplone metodą lekką, kryte kamieniem na pierwszej kondygnacji (parter) i tynkiem mineralnym na drugiej i trzeciej kondygnacji.

Płyta żelbetowa grubości 60 cm posadowiona średnio na poziomie -4.00 m (znacznie poniżej strefy przemarzania dedykowanej dla tego terenu), zmonolityzowaną z układem słupów, ścian poziomu i stropem poziomu -1, stanowi sztywną skrzynię fundamentową budynku. Zastosowanie technologii „białej wanny” jako systemu izolacji przeciwwodnej i przeciwwilgociowej, zapewnia wodoszczelność obiektu w oparciu o wysokiej jakości beton z własnościami wodoszczelności- C25/C30- W8.
W połączeniu ze zbrojeniem wykonanym ze stali zbrojeniowej klasy A-IIIN zapewnia trwałe, pewne oraz szczelne posadowienie budynku.

Budynek zaprojektowany w konstrukcji tradycyjnej monolitycznej żelbetowej dla kondygnacji podziemnej. Płyta fundamentowa wraz z ścianami i słupami oraz stropem, tworzy sztywną skrzynię fundamentową. Dodatkowo podziemna kondygnacja garażu zaprojektowana w technologii “białej wanny” co gwarantuje doskonałą izolację i zabezpieczenie przed wilgocią. Trzony windowe i klatki schodowej monolityczne żelbetowe. Biegi schodowe i balkony żelbetowe.
Beton: C25/C30 -W8. Stal zbrojeniowa: A-IIIN

Wylewane, żelbetowe o grubości płyty 18-20 cm. Balkony utwierdzone do konstrukcji budynku za pomocą łączników Schock Isocorb, co zapewnia idealne i trwałe połączenie przy jednoczesnym braku mostków termicznych.

Ściany konstrukcyjne zewnętrzne i wewnętrzne ceramiczne o grubości 25 cm. Ściany działowe murowane o grubości 12 cm. Dla ścian murowanych, zastosowano nadproża systemowe. Ściany zewnętrzne oraz ściany „mieszkanie-komunikacja” dodatkowo ocieplone.

Biegi schodowe wylewane żelbetowe.

Tynki wewnętrzne- tynk maszynowo gipsowy dla mieszkań tynk cementowo- wapienny dla łazienek. Klatka schodowa i korytarze wykończone płytkami ceramicznymi.

W mieszkaniach, jako podkład podłogowy pod ułożenie warstw docelowych (płytki, wykładzina itp.),
zastosowano posadzki w postaci wylewki cementowej na warstwie styropianu jako izolacji akustycznej.

Elewacja wykonana w technologii lekko mokrej. Jako izolację termiczną wykorzystano styropian, jako warstwę docelową- malowany tynk mineralny na siatce. W obrębie wejść do budynku izolacja termiczna z wełny mineralnej. Balustrady balkonów wykonane jako konstrukcja aluminiowa ze szkłem mlecznym o wysokości 1,1 m.

ukształtowanie spadków połaci z odprowadzeniem do wewnętrznego systemu podgrzewanych wpustów dachowych i rury podłączonej do kanalizacji deszczowej.
Obróbki blacharskie, poszczególne detale architektoniczne, oraz system rynien i rur spustowych wg rozwiązań systemowych. Rury spustowe podłączone do kanalizacji deszczowej. Instalacja odgromowa – z linek stalowych i płaskownika ocynkowanego 4×30.

Przed wejściem głównym do budynku zastosowano podjazd dla osób niepełnosprawnych o nawierzchni utwardzonej z kostki lub betonu szczotkowanego na podsypce piaskowej ułożonej na podkładzie z tłucznia wypełnionego piaskiem o gr 30 cm. Nawierzchnia szorstka, zapobiegająca poślizgnięciu. Poziom i spadek podjazdu dostosowany do poziomu posadzki parteru budynku i przyległego chodnika.

Instalacja wodociągowa

Instalacja wodociągowa z sieci miejskiej. Woda (zimna i ciepła) doprowadzona do mieszkań i rozprowadzona wewnątrz. Instalacja w mieszkaniach zakończona podejściami w miejscach przewidywanej lokalizacji białego montażu.

INSTALACJA KANALIZACYJNA

Przewody poziome kanalizacji sanitarnej prowadzone w ścianach lub posadzce o średnicach D50 i D100. Sprowadzone do szachtów instalacyjnych a następnie do kondygnacji podziemnej i finalnie sieci miejskiej. Obiekt wyposażony w systemem kanalizacji deszczowej- wody opadowe odprowadzone systemem wewnętrznym (również w szachtach instalacyjnych) wprowadzone do sieci miejskiej

OGRZEWANIE

Mieszkania ogrzewane centralnie instalacją c.o. zasilaną z wymiennika usytuowanego w piwnicy budynku. Wymiennik zasilany ciepłem systemowym przez Tauron Ciepło. Instalacje wewnętrzne doprowadzone do mieszkań. Wszystkie mieszkania wyposażone są w ogrzewanie podłogowe zapewniające optymalny i równomierny rozkład temperatury oraz bardzo ekonomiczny koszt.

WENTYLACJA

Nawiew w części mieszkalnej budynku realizowany poprzez nawiewniki w oknach, w kondygnacji podziemnej poprzez otwory nawiewne w bramie garażowej. Wywiew realizowany przez układ wentylacji wywiewnej kanałami zlokalizowanymi w szachtach instalacyjnych.

Przeciw POŻ.

Projekt Budowlany całościowo uzgodniony z Rzeczoznawcą ds. Pożarowych, wobec powyższego zastosowano wszelkie niezbędne dla tej kategorii budynku zabezpieczenia (detekcja gazu w parkingu, instalacja hydrantowa, odpowiednia odporność pożarowa dla przegród oraz przewidziano zastosowanie odpowiednich materiałów)
W budynku zaprojektowano wewnętrzną instalację wody na cele p.poż – hydranty zlokalizowane przy trzonach komunikacyjnych na kondygnacji podziemnej. Poza terenem Apartamentowca istnieją dwa hydranty zewnętrzne w odległościach zgodnych z przepisami ochrony przeciwpożarowej.
Garaż podziemny wyposażony w detektory – czujniki gazu, zapewniają komfort i bezpieczeństwo dla każdego mieszkańca.

Budynek zaprojektowano z myślą o osobach niepełnosprawnych- zainstalowano dźwig osobowy zapewniając wszystkim mieszkańcom bez względu na poziom zdrowia czy sprawności dostęp do każdej kondygnacji mieszkalnej oraz parkingu podziemnego . Dostęp na poziom parteru części mieszkalnej bezpośrednio z poziomu przyległego terenu– nie występują przed nim schody, podwyższone progi itp.
Dodatkowo na całym obiekcie i terenie przyległym zastosowano obniżone krawężniki – cała infrastruktura drogowa tj. chodniki, zjazd, przejścia zaprojektowane są z myślą o osobach niepełnosprawnych , wózkach inwalidzkich / dziecięcych. Przemyślano również możliwość przystosowania lokali mieszkalnych do potrzeb osób niepełnosprawnych.

To tutaj Twoje marzenia nabierają realnego kształtu

Dostępne? Sprzedane?

Dostępne? Sprzedane?

Skontaktuj się z Nami

Skontaktuj się z Nami

Umów wizytę
Rozwiń - Administratorem danych osobowych przekazanych za pośrednictwem formularza jest iPrime Development Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Ceglanej 4. Można się z nami skontaktować pod adresem email office@iprimedevelopment.com

Posługujemy się danymi na podstawie naszego uzasadnionego interesu prawnego (art. 6 ust. 1 f) RODO) czyli w celach związanych z udzieleniem Państwu odpowiedzi na zadane nam pytanie. Dane przechowujemy przez okres związany z prowadzeniem ww. komunikacji lub wyczerpaniem jej celów. Odbiorcami danych są firmy obsługujące nas w ramach usług teleinformatycznych i serwisowych itp. W razie takiej konieczności dane mogą być przekazane uprawnionym organom państwowym. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu. W celu skorzystania z tych praw, prosimy o kontakt z nami. Ponadto przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2.

Podanie danych jest dobrowolne, niemniej bez ich podania niemożliwe będzie udzielenie Państwu odpowiedzi na zadane pytanie.Okolica

Mieszkania

Dostępność

DOSTĘPNE

ZAREZERWOWANE

SPRZEDANE

Piętro

Metraż

Liczba pokoi

Dostępność

MIESZKANIEPIĘTROMETRAŻLICZBA POKOISTATUSPDFRZUT 3D
1PARTER53,5m2coś xDcoś xD
2PARTER53,5m2coś xDcoś xD
3PARTER53,5m2coś xDcoś xD
4PARTER53,5m2coś xDcoś xD
5PARTER53,5m2coś xDcoś xD
MIESZKANIEMETRAŻSTATUSPDFRZUT 3D
153,5mcoś xDcoś xD
PIĘTROPARTER
LICZBA POKOI2
153,5mcoś xDcoś xD
PIĘTROPARTER
LICZBA POKOI2
MIESZKANIEMETRAŻSTATUS
153,5m
MieszkaniePiętroMetrażLiczba pokoiStatusPDFRZUTY
1PARTER53,5m2 coś xDcoś xD
MieszkaniePiętroMetrażLiczba pokoiStatusPDFRZUTY
1PARTER53,5m2 coś xDcoś xD
MieszkaniePiętroMetrażLiczba pokoiStatusPDFRZUTY
1PARTER53,5m2 coś xDcoś xD
MieszkanieMetrażStatus
153,5m2
MieszkanieMetrażStatus
153,5m2
MieszkanieMetrażStatus
153,5m2

Zainteresowany?

Odkryj nasze nieruchomości

Dzięki motywacji zajdziesz daleko.
By dotrzeć jeszcze dalej, poznaj swoje marzenia, to one zaprowadzą Cię na szczyt! iPrime Development- pomożemy Ci zrealizować marzenia iPrime Development- pomocni w realizacji marzeń

ADRES:

iPrime Development sp. z o. o.
s.k.
Budynek TETRIS, wejście 2 i 3
Al. Roździeńskiego 188C
40-203 Katowice
NIP: 
521-37-94-363

Dane kontaktowe

  • +48 508 464 940
  • office@iprimedevelopment.com

Wiadomość

Rozwiń - Administratorem danych osobowych przekazanych za pośrednictwem formularza jest iPrime Development Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Ceglanej 4. Można się z nami skontaktować pod adresem email office@iprimedevelopment.com

Posługujemy się danymi na podstawie naszego uzasadnionego interesu prawnego (art. 6 ust. 1 f) RODO) czyli w celach związanych z udzieleniem Państwu odpowiedzi na zadane nam pytanie. Dane przechowujemy przez okres związany z prowadzeniem ww. komunikacji lub wyczerpaniem jej celów. Odbiorcami danych są firmy obsługujące nas w ramach usług teleinformatycznych i serwisowych itp. W razie takiej konieczności dane mogą być przekazane uprawnionym organom państwowym. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu. W celu skorzystania z tych praw, prosimy o kontakt z nami. Ponadto przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2.

Podanie danych jest dobrowolne, niemniej bez ich podania niemożliwe będzie udzielenie Państwu odpowiedzi na zadane pytanie.© iPrime Development. Wszelkie prawa zastrzeżone​. Polityka Prywatności